У Ланівцях розробили концепцію індустріального парку «LANIVTSI»

Тижневик "Номер один"

Агенція регіонального розвитку Тернопільської області спільно з галузевими експертами презентувала концепцію створення в Лановецький громаді індустріального парку «LANIVTSI».

Проєкт започатковується в межах реалізації Програми Мінрегіон з підтримки секторальної політики та в рамках розбудови мережі індустріальних парків Мережа індустріальних парків "Західний індустріальний кластер".

Посилення економічної спроможності регіонів на сьогодні є однією з пріоритетних задач Агенції регіонального розвитку Тернопільської області, реалізація якої забезпечить економічну та соціальну стабільність на місцевому і регіональному рівнях.

Побудова високотехнологічних виробництв зі значною часткою наукомістких технологій забезпечить область робочими місцями, покращить інвестиційну привабливість Тернопільщини та сприятиме наповненню місцевих бюджетів.

Функціональне призначення ІП - розміщення виробництва літальних і наземних безпілотних машин (дронів) для сільського, лісового, водно-болотного господарства, безпеки, перероблення агропродукції, а також безпілотної сільськогосподарської техніки і супутніх товарів, в тому числі запасних частин, навісних модулів та комплектуючих.