На Тернопільщині запустять виробництво безпілотників

Часопис

Вчора, 11 грудня, в Ланівцях відбулося засідання експертної групи щодо створення індустріального парку «LANIVTSI», в межах ініціативи «Західний індустріальний кластер».

Міський голова Роман Казновецький презентував можливості Лановецької громади, а директор Агенції регіонального розвитку Тернопільської області Андрій Семенюк разом з експертами представили концепцію та ключові ідеї майбутнього індустріального парку «LANIVTSI».

Функціональне призначення ІП «LANIVTSI» - розміщення виробництва літальних і наземних безпілотних апаратів (дронів), які застосовуватимуться в сільському, лісовому та водно-болотному господарствах, у сфері переробки агропродукції та в організації безпеки.

Створення умов для розвитку високотехнологічних та інноваційних підприємств сьогодні є одним з пріоритетів Державної політики регіонального розвитку. Запуск таких виробництв вже в найближчій перспективі покращить соціально-економічну ситуацію на Тернопільщині дасть поштовх для інвестицій та забезпечить організацію нових високооплачуваних робочих місць, – переконані у Тернопільській облдержадміністрації.