На ремонт та будівництво доріг Тернопільщини спрямують понад 657 мільйонів гривень

Тернополяни

Цьогоріч у Тернопільській області передбачили 657 мільйонів гривень на утримання доріг місцевого значення.

З цієї суми 20% спрямують на експлуатаційне утримання автошляхів. Про це зазначив заступник начальника управління – начальник відділу аналізу, планування та технічного нагляду за будівництвом і експлуатаційним утриманням автомобільних доріг ТОДА Віктор Соколовський.

За його словами, решта суми передбачена на поточний середній та капітальний ремонт доріг місцевого значення. Серед найбільших об’єктів ремонт вулиці Білецької вартістю 40 млн грн., вулиці Гайової, що стане логічним завершенням робіт на дворівневій Гаївській розв’язці, а також ремонт обходу міста Ланівці (дорога С-201026), вартістю 40 млн грн.

Щодо доріг місцевого значення, то під час відбору проєктів, які будуть профінансовані у 2022 році, перевагу віддавали під’їзним шляхам до закладів охорони здоров’я, освіти та соціальної сфери.

«У нас сформувалась практика, що депутатський корпус місцевого, районного, обласних рівнів, а також депутати ВР долучаються до визначення більш пріоритетних доріг в області, які потребують ремонту. Це дороги, які ведуть до медичних та шкільних закладів, Треба, щоб до них був відповідний доїзд, щоб «швидка» змогла вчасно приїхати», - підкреслив Віктор Соколовський.

Окрім цього, на Тернопільщині заплановано відремонтувати 8 мостів.