Майже п’ять тисяч внутрішньо переміщених осіб отримали картки для безготівкової оплати у громадському транспорті Тернополя

Rada.te.ua

У зв'язку із необхідністю надання допомоги громадянам України, потерпілим від військової агресії у Тернополі неперсоніфіковані квитки для проїзду у громадському транспорті надають безкоштовно. Такою можливістю скористалося уже три тисячі внутрішньо переміщених осіб із з інших регіонів України.

Ще півтори тисячі осіб виготовили персоніфіковані електронні квитки "Соціальна карта тернополянина". А саме, від 11 березня 2022 року електронні квитки "Соціальна карта тернополянина" категорії "Пільгова" отримали 1433 особи, "Учнівська" - 50 осіб та "Звичайна" - 6 осіб.

Нагадаємо, отримати неперсоніфікований квиток можуть внутрішньо переміщені особи з інших регіонів України, які прибули на територію Тернопільської громади в Управлінні соціальної політики Тернопільської міської ради, що на вулиці Лисенка, 8. На балансі квитка вже є дев'ять гривень, тобто вартість одноразової поїздки, а для здійснення подальших поїздок потрібно буде поповнити його та оплачувати у транспорті згідно з встановленими тарифами на проїзд.

Для того, щоб виготовити персоніфіковані електронні квитки "Соціальна карта тернополянина" необхідно подати анкету у ТОВ "Системний зв'язок" на вулиці Чорновола, 1 або в Управлінні соціальної політики Тернопільської міської ради на вулиці Лисенка, 8.

Нагадаємо, у Тернополі функціонує 57 авторизованих пунктів продажу та поповнення електронних проїзних квитків.