Тернопільський виробник відправив для українських воїнів партію електромотоциклів

Тернопільська Липа

Тернопільські фахівці розробили електромотоцикли «Елік Атом» спеціально для Збройних сил України. На передову вже відправили партію удосконалений електромотоциклів, попередню версію яких уже випробували у бойових умовах. Тепер українські вояки будуть ще мобільніші і… тихіші.

Нові «Атоми Мілітарі» вже встигли прозвати в народі Бандеробайками.

– З кожним новим замовленням байки для ЗСУ стають все кращими і кращими Завдяки замовникам та відгукам від військових, за що ми їм вдячні. Вони вже встигли побувати у «гарячих» точках, допомагають успішно виконувати завдання своїм власникам, – розповів тернопільський виробник байків.

Дані електробайки володіють мотоциклетною підвіскою, гальмами, колесами що дає їм можливість бути витривалими на бездоріжі. У них гнучка система налаштувань електроніки, а також автоматичний контроль температури двигуна, контролера, акумулятора. Віртуальні передачі: економна, максимальна та задній хід. Присутня рекуперація. З опцій на борту присутні: багажник, підніжки для пасажира, USB для підзарядки гаджетів та розетка на 220 В потужністю до 200 Вт.

До речі, будь-хто може допомогти коштами і тернопільський виробник зможе виготовити іменний байк, а його власник – передати його ЗСУ.

Джерело: Тижневик "Номер один"