На Тернопільщині роботодавці вже отримали 45,5 тис. грн компенсацій за працевлаштування переселенців

Часопис

Із 13 квітня у службі зайнятості Тернопільщини розпочався прийом документів від роботодавців на виплату 6500 грн на місяць компенсації за працевлаштування нового працівника із числа вимушених переселенців. Для цього Урядом виділено 200 млн грн. (Розпорядження КМУ № 282-р від 12.04.2022).

Станом на 10 травня 2022 року 34 роботодавці звернулися до служби зайнятості області за такою компенсацією на працевлаштування 56 переселенців. Уже профінансовано 45,5 тис. грн згаданої компенсації.

Роботодавці, які працевлаштували внутрішньо переміщених осіб, можуть безпосередньо звернутися до підрозділу служби зайнятості, розташованого за їх місцезнаходженням, або подати відповідну заяву через «Портал Дія».

Загальна тривалість надання такої компенсації - два місяці з дня працевлаштування. Програма діє на період воєнного стану та впродовж 30 календарних днів після його закінчення.

На зазначену компенсацію мають право роботодавці, крім тих, які є бюджетними установами чи фондами загальнообов’язкового державного соціального страхування.

Шановні роботодавці! Якщо Ви працевлаштували переселенців - чекаємо Вас у місцевих підрозділах служби зайнятості Тернопільщини для подачі відповідних документів.

Відділ організаційно-інформаційної роботи та архівної справи Тернопільського обласного центру зайнятості