На Тернопільщині заборонили проводити фестиваль "Файне місто" з присутністю глядачів

UA: Cуспільне мовлення

Рада оборони Тернопільщини заборонила проведення благодійного фестивалю "Файне місто" з присутністю глядачів. Про це під час брифінгу повідомив голова обласної військової адміністрації Володимир Труш.

За його словами, організаторам порекомендувати інші варіанти проведення цього заходу.

"Рада оборони області, військова адміністрація не дозволили проведення цього фестивалю, який повинен був проводитися 12,13,14 травня, з присутністю глядачів. Ми запропонували варіанти для цього фестивалю: якщо хочуть – можуть з групами, які в них будуть брати участь, в закрите приміщення з використанням ЗМІ, як це робилося в Києві, як робилося в інших містах, і через телебачення, через радіо цей ефір можна провести, але без глядачів", – каже Володимир Труш.

Співорганізатор благодійного фестивалю "Файне місто" Володимир Пасяка розповідає, що погодились провести фестиваль онлайн, також жоден із зареєстрованих виконавців не відмовився виступати у такому форматі.

"Після цих новин невтішних, жоден артист не відмовився від того, щоб скасувати свій виступ, тому що всі розуміють цілі, які ми переслідуємо. Тому будемо виступати. Артисти приїжджають в місто. Концерти будуть відбуватися. Тільки буде відрізнятися тим, що в онлайн-форматі. Під час трансляції можна буде задонатити кошти на потреби полку "Азов". На вчорашній день ми продали практично всі квитки. Це на 187 тисяч гривень, якщо я не помиляюся. Ну, тепер ми будемо змушені повертати їх людям", – каже Володимир Пасяка.

Нагадаємо, вперше музичний фестиваль "Файне місто" провели в Тернополі у 2013 році. Участь у ньому беруть не лише українські виконавці, приїжджають артисти з-за кордону. Захід відбувається щороку. У 2020-му його скасували через пандемію COVID-19, а цьогоріч – зробили благодійним, щоб допомогти армії, розповів Володимир Пасяка.

Читайте також Сімдесят сьомий день війни: ситуація на Тернопільщині