В одній зі шкіл Ужгорода на завершення навчального року замість останнього дзвоника провели спортивні змагання (ФОТО, ВІДЕО)

Участь у змаганнях разом із мамою бере 5-класник Дмитро Комарницький.

"Мені сподобалося там, де ми з мамою скачемо в обручі. Дуже радий, що мама зі мною пішла на конкурси", — сказав хлопчик.

Другим завданням, яке виконували учасники, було пробігти двом в одному мішку.

"Бігли ми у цих мішках, ледве добігли, — розповіла мама Дмитра, Людмила Комарницька. — Це спортивне свято і для батьків, і для дітей - воно об"єднує та згуртовує. Діти, коли бачать, що батьки беруть участь, дуже цьому радіють".

Школярі також змагалися в перетягуванні каната. "Дуже сподобалося перетягувати канат, ми виграли. Я старалася не впасти, бо деякі хлопці падали", — розповіла 5-класниця Дарина Ковальова.

Завершити навчальний рік спортивним святом замість традиційного останнього дзвоника у шостій школі вирішили для дотримання карантинних вимог, — каже директорка школи Марія Гринчук.

"Під час закінчення навчального року ще продовжуються карантинні обмеження, а наша школа дуже велика. Тому розподілили для учнів 5-6 класів зробити спортивні змагання та залучити до цього ще й сім"ї, відтворити знову цю традицію, коли проходили сімейні змагання", — пояснила вона.

За словами директорки, на святі були 200 людей. 8 червня навчальний рік тут завершать 7- та 8-класники. Для них організують квест. Після них зберуть учнів 9-11 класів, які підготують виступи.