У Мукачеві на дороговартісне лікування чотирьох дітей виділили понад 300 тисяч гривень

На засіданні виконавчого комітету погодили рішення про надання матеріальної допомоги у розмірі 313 тисяч гривень.

Допомогу отримають четверо неповнолітніх жителів Мукачівської громади. Гроші виділяють на дороговартісне лікування у рамках Програми додаткового соціально-медичного захисту.

Рішення про надання матеріальної допомоги чотирьом неповнолітнім жителям Мукачівської громади погодили сьогодні на засіданні виконавчого комітету Мукачівської міськради. Окрім того, як повідомив під час засідання Андрій Балога – Мукачівський міський голова підходить до завершення реконструкція ДЮСШ. Вхід на територію здійснюватиметься через електронну систему пропуску та буде платним, для учнів дитячо-юнацької спортивної школи – безкоштовним. Загалом облаштують 4 вхідні групи, одна з яких забезпечить доступ для людей з інвалідністю. Окрім того, за направленням сімейного лікаря місцеві жителі пенсійного віку та пільгових категорій зможуть оздоровлюватися в термальному басейні безоплатно. Більш детальніше дивіться в сюжеті.

Будьте в курсі з “ПЕРШИЙ.com.ua” – приєднуйся до наших каналів у Telegram та Viber, а також підписуйся на сторінку в Instagram