"Угорські мелодії" в Ужгороді до 140-річчя з дня народження Бели Бартока влаштовують святковий концерт

16 червня 2021 о 18.30 камерно-інструментальний ансамбль "Угорські мелодії" запрошують всіх охочих на концертну програму "Bartok".

Художній керівник - заслужена артистка України Діана ГАВАТА.

У концерті візьмуть участь:

Іштван ХАЛУС / вокал

Оніко БЕРЛАНЮК / вокал

Катерина ГАЖО / фортепіано, орган

Євген ЦАНЬКО / акордеон

Агнеса БАЧИНСЬКА / флейта

Барток дуже сильно любив дітей, багато творів написав для дітей як вокальних, так й інструментальних. Тому для участі в концерті було запрошено вихованку Чопської музичної школи Ребеку ДЗЯБКО, яка виконає народні пісні. Ще до нас завітає дитячий вокально-інструментальний ансамбль "Естерланц", художній керівник − Рика РІВІС.

Ведуча - Ріта ШИМОН.

Геній музики, всесвітньо відомий композитор, етнограф та піаніст Б. Барток залишив яскравий слід у музичній культурі XX століття. Його твори захоплюють слухачів донині. Він перший хто поєднав фольклор з класичною музикою.

Його музичним інструментом було не тільки піаніно, але й фонограф Едісона. Окрім, захоплення музикою, він був ще й колекціонером: збирав мушлі, різні рослини та комахи, а ще угорські меблі. Його іменем називають музичні школи, вулиці та площі, а ще встановлюють пам"ятки. Їх знайти можна в Парижі, Онтаріо, Брюсселі, Будапешті та Лондоні. Знайти міні-скульптуру Бартока можна і в місті Ужгороді. В 1955 році за свою творчість, посмертно, нагороджений Міжнародною премією миру.

Кількість місць обмежена.

Захід проводиться з дотриманням карантинних вимог.