Андріїв, Шимон і Ко з хихотінням провалили видачу дозволу на встановлення в Ужгороді першої "законної" мініскульптурки (ВІДЕО)

Попри наявність позитивних висновків відповідних структур, позитивної відповіді Департаменту міського господарства на журналістський запит до міськради та навіть підготований "позитивний" проєкт рішення, керівництво Ужгорода в особі міського голови Богдана Андріїва, заступників мера Івана Шимона та Вадима Борця, а також ексзаступника, а нині - керуючого справами виконавчого комітету Ужгородської міської ради Ігоря Фартушка на засіданні виконкому, яке відбулося в середу, 9 червня, провалило питання надання дозволу на встановлення першої мініскульптурки, ініціатори встановлення якої вирішили пройти офіційну процедуру і отримати від міської влади всі необхідні в такому випадку дозволи.

При цьому, попри долучений до проєкту рішення пакет документів, всі вищевказані чиновники продемонстрували абсолютне нерозуміння суті питання та його значення для обласного центру Закарпаття.

Більше того, "обговорення" питання супроводжувалося хихотінням і переходом на особистості, тон яким задав особисто Б.Андріїв. При цьому жодного зауваження по суті висловлено не було.

Ситуація виглядала настільки негідно, що викликала обурення в секретаря міської ради Андрія Риби. "Я вбачаю в цьому якісь особисті моменти, а не професіоналізм", - завершив свій виступ з цього приводу А.Риба.

Результатом голосування по вказаному питанню стало 6 голосів членів виконкому "за" і чотири - Б.Андріїва, І.Шимона, В.Борця та І.Фартушка - проти. Тобто, аби проєкт рішення був прийнятий, забракло двох голосів. У підсумку, Б.Андріїв відправив питання, яке не може вийти з кабінетів міської влади вже протягом понад 4 місяців, на "доопрацювання".

Усе це відбувається на тлі форсованого формування тією ж владою заднім числом пакету документів на самовільно встановлену в історичній частині Ужгорода "гітарну" композицію, яка викликала різкий негатив з боку фахівців та громадськості. За інформацією Закарпаття онлайн, дозвіл виконкому у цьому випадку вже отримано, хоча проєктна документація на вже встановлений об"єкт, під який знищено частину зеленої зони, лише розробляється.

Усе це закономірно викликало різко негативну реакцію ініціатора встановлення мініскульптури "Дикий Захід Баффало Білла" Андрія Півня, який на своїй сторінці в соціальній мережі Фейсбук назвав все, що відбувалося, ганебним "цирком в стінах міськради".