В Ужгороді "маршрутки" невдовзі можуть припинити безкоштовно перевозити пільговиків

Як інформує Depo.Закарпаття з посиланням на "Суспільне Закарпаття", пільговиків можуть перестати безкоштовно перевозити в громадському транспорті Ужгорода з кінця червня-початку липня. Йдеться не про комунальні "Електрони", а про приватні автобуси, які працюють на маршрутах міста.

Як повідомив голова Асоціації перевізників міста Олексій Куля, скасувати там безоплатне перевезення пенсіонерів, школярів та інших пільговиків можуть через недофінансування від міськради.

"На сьогоднішній день міська рада боргує за пільгові перевезення майже за три місяці цього року. Кожному з 3 підприємств — по 300 тисяч гривень і більше. А загалом за минулі роки, якщо підсумувати, то міська рада боргує близько 30 млн гривень, починаючи з 2018-го року. У нас на сьогоднішній день є заборгованості по зарплатах, по податках і по паливу", – зазначив Олексій Куля.

Перевізники звернулися до міськради 1 червня.

"Йдеться лише про приватних, тобто комунальні "Електрони" і надалі перевозитимуть пільговиків безкоштовно. У міськраді одержали заяву, її мають розглянути до 15 червня, — каже начальник відділу транспорту Петро Бобик.

Нагадаємо, у Мукачеві комунальники демонтують білборди, встановлені без дозволів.