Відбувся аукціон на виконавця проєкту реконструкції світлосигнальної системи ужгородського аеропорту

Сьогодні, 19 липня, відбувся аукціон на виконавця проєкту реконструкції світлосигнальної системи Міжнародного аеропорту «Ужгород» і системи її електропостачання. Про це повідомив перший заступник голови Закарпатської ОДА Мирослав Білецький.

«Участь у торгах взяли 4 учасники. Найнижчу ціну за реалізацію таких робіт встановило ТОВ "АВІА КОНСАЛТ", запропонувавши 40 млн грн за свою роботу. Наступний учасник – ТОВ "ЕНЕРГОСИНТЕЗ-2006" – запропонував 75 млн грн. Третім у рейтингу стало ТОВ «Будівельна компанія "АТЕРА ДЕВЕЛОПМЕНТ" зі своєю ціною у 78 млн 999 тис. грн. Найвищу ціну встановило ТОВ "РІКДОМ" – майже 80 млн грн», – прокоментував Мирослав Білецький.

За його словами, наступний етап – перевірка пакету документів кожного учасника. Тендерний комітет повинен ознайомитися з усіма паперами, визначити, чи відповідають вони вимогам, і таким чином обрати переможця. Опісля згідно з чинним законодавством буде відведено 10 днів на оскарження рішення.

«Думаю, вже до кінця липня, ми знатимемо, хто реконструюватиме світлосигнальну систему нашого летовища, яка вкрай потрібна для його подальшої продуктивної роботи», – зазначив перший заступник керівника краю.