На Рахівщині триває ліквідація наслідків повені

На Закарпатті триває ліквідація наслідків негоди, від якої будуть оговтуватись ще не один рік. На допомогу місцевому населення приїхали нацгвардійці, повідомили в 2 Галицькій бригаді Національної гвардії України, пише Depo.Закарпаття.

Негода на Рахівщину прийшла ще тиждень тому. Тоді 40 хвилин у районі йшли зливові дощі. Вода стікала дорогами сіл та присілків, несучи сміття, деревину та навіть машини.

Не лишилось родини, яка б не постраждала від раптового лиха. У деяких будинках вода затопила першіповерхи, майже всі автомобілі у селищі понівечені, багато птиці та худоби забрало водою, майже на кожному обійсті не лишилось городини.

На наступний день після негоди до селища приїхали нацгвардійці. Допомагають літнім людям, які живуть одні і немають на кого покластися у цей скрутний час.

Нагадаємо, у Рахові внаслідок нової зливи підтопило кілька дворогосподарств. На ліквідації наслідків негоди виїхали два авто пожежно-рятувальної команди Рахова. Також селевий потік заблокував дорогу у високогірному селі на Хустщині.

Негода не збираєтьяс покидати регіон. Закарпатців попереджають про сильні зливи та шквалистий вітер.