Центри масової вакцинації на Закарпатті запрацювали у будні дні і для всіх (ФОТО, ВІДЕО)

На перше щеплення в Центр масової вакцинації в ПАДІЮНі прийшов Сергій Юштокін. Чоловік обрав Pfizer. Він розповів: "Виникла необхідність для регулярних поїздок закордон та оформлення COVID-свідоцтва. Оскільки тут вакцинують Pfizer, лікар порадив звернутися сюди".

30 хвилин під наглядом медиків сидів ужгородець Марк. Йому також зробили перше щеплення, на ревакцинацію має прийти через 28 днів.

"Пройшло пів години і ми йдемо працювати. Почуваюся чудово, ніяких побічних ефектів. Уже коли я прийшов мені запропонували на вибір або Pfizer, або Coronavac. На Pfizer треба, щоб було 6 осіб, щоб відкрити флакон, тому я сказав, що зачекаю", — розповів ужгородець.

Центр масової вакцинації в ПАДІЮНі вперше працює в будній день. З 10 до 15 години тут щепили 36 людей. Всіх вакцинували препаратом компанії Pfizer, — повідомила лікарка Іванна Поляк-Митровка.

"Відсьогодні, 21 липня, в нас почався останній етап вакцинації. Приходять люди, які хочуть щепитися. Тільки вакцинуємо від 18 років. У нас є і Coronavac, і Pfizer. Приходили, питали, то ми казали, якщо навіть хочуть Coronavac другу дозу, то ми це можемо зробити. Сьогодні тільки Pfizer вакцинувалися", — розповіла Іванна Поляк-Митровка.

З початком 5 етапу вакцинації в Україні припинили запис до листа очікування, — каже регіональна координаторка вакцинальної кампанії на Закарпатті Вікторія Тимчик. Вона розповіла: "У Центр вакцинації може звернутися будь-яка особа, яка не належить до конкретної групи ризику. Вона може туди прийти, маючи з собою паспорт, ідентифікаційний код. Заповнює згоду - отримає вакцинацію. Потім через 21 день може з"явитися туди ж і отримати другу дозу. Плануємо використовувати, крім вакцини Pfizer, і Moderna".

За словами Вікторії Тимчик, платформа "Дія" припинила запис на вакцинацію, тобто наразі в можна прийти в Центр вакцинацію й там буде жива черга"

Центри масової вакцинації в будні працюватимуть із 10 до 15:00, а у вихідні з 9 до 16:00.