Закарпатець заплатить штраф за те, що втікав від прикордонників

Мешканець села Малий Березний змусив охоронців кордону побігати за ним. Його зупинили біля державного рубежу, проте він кинувся тікати. Про це повідомили в Західному регіональному управлінні Держприкордонслужби України-Західний кордон, пише Depo.Закарпаття.

Прикордонники помітили чоловіка за 300 метрів від державного кордону. Біля села Завосино його зупинили для перевірки документів. Коли 46-річний чоловік вийняв свій паспорт, то чимдуж кинувся тікати. Далеко йому втекти не вдалося, невдовзі чоловіка затримали.

Порушник пояснив свої дії тим, що хотів перевірити фічну підготовку прикордонників. Проте за таку розвагу йому загрожує штраф до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправні роботи на строк до двох місяців з відрахуванням 20% заробітку, або адміністративний арешт на строк до 15 діб.

Яке з цих покарань обрати, вирішить суд.

Нагадаємо, на україно-угорському кордоні розпочали ремонт мосту через річку Тису. Дорожники розпочали аварійні роботи КПП "Тиса" – "Захонь". У зв'язку з цим закрита смуга для вантажівок.