Веде до державного кордону з Угорщиною: в Україні проводять ремонти на кількох ділянках міжнародного маршруту М-06 Київ – Чоп

Відновлення мостів на трасі М-06 Київ – Чоп

На Закарпатті ремонтують два мости по міжнародній трасі Київ-Чоп у напрямку, що веде до угорського кордону. Роботи тривають у межах національної програми Володимира Зеленського «Велике будівництво».

Про це повідомили в Закарпатській ОДА.

«На Закарпатті проводять ремонти на кількох ділянках міжнародного маршруту М-06 Київ – Чоп, що веде до державного кордону з Угорщиною. Між селом Тийглаш і Чопом почали відновлювати два мости. Наразі підрядна організація знімає зношене покриття та розбирає стару монолітну плиту», - повідомив заступник голови Закарпатської ОДА Іштван Петрушка.У Києві розробили три концепції подолання заторів на дорогах: що пропонують в Київраді

За його словами, ремонтувати ці мости розпочали через велику кількість пучин та вибоїн, які створювали аварійні ситуації для водіїв.

Нагадаємо, за президентською програмою «Велике будівництво» в Україні триває оновлення мостів. До кінця 2021 року разом із 6 500 км доріг відбудують 150 мостів.

Дарницкий мост достроят: на работы потратят за 1,15 млрд грн

Цікаво про ремонти: чим і як загладити гіпсову штукатурку – детальний порадник