В Ужгороді оголосили конкурс на реконструкцію пішохідного мосту

Конкурс щодо реконструкції пішохідного мосту в Ужгороді не оголошували, однак, як інформує управління містобудування та архітектури, архітектурно-містобудівна рада розглядає всі подані проєкти будівництва об’єктів, якщо звертаються замовники таких проєктів або автори.

Розглянувши запропоновану концепцію реконструкції пішохідного мосту архітектором Петром Антипом, члени архітектурно-містобудівної ради зауважили, що металева конструкція з рам-арок обмежуватиме оглядовість на архітектуру історичної частини міста. Також закцентували на доцільності облаштування велодоріжки, адже міст виконує транзитну функцію як для пішоходів, так і для велосипедистів.

Підсумовуючи, на засіданні запропонували оголосити відкритий архітектурний конкурс на найкращий проєкт реконструкції пішохідного мосту, винести проєкти на громадське обговорення, а автору поданої концепції, якщо бажає, долучитися до участі в конкурсі, повідомляє пресслужба міськради.

Як вважають у спільноті Save Uzhhorod, реконструкція пішохідного мосту в Ужгороді це бізнес-проєкт, на якому можна заробити, а також, імовірно, новий міст для Ужгорода, який можуть побудувати за кошти субвенцій із державного бюджету, запланований як об'єкт для політичного піару під чергові вибори. Така собі історія успіху «Слуг народу» в Ужгороді.