В Ужгороді відкрили центр Дія.Бізнес

Сьогодні, 15 вересня, в Ужгороді, на базі УжНУ по вул. Університетська, 14 відкрили центр підтримки підприємців Дія.Бізнес.

Як повідомляє Міністерство цифрової трансформації, в ужгородському центрі підприємці можуть отримати консультаційну підтримку, відвідати освітні заходи на тему бізнесу, орендувати простір для проведення заходів, протестувати свій продукт на спеціальній pop-up-локації.

Дія.Бізнес — це масштабний національний проєкт із розвитку підприємництва. Проєкт має дві складові — онлайн-платформу для підприємців Дія.Бізнес і мережу центрів підтримки підприємців. У таких центрах підприємці отримують консультаційну підтримку з питань маркетингу, продажів, оподаткування, юридичних питань. Українці можуть відвідати освітні заходи на тему бізнесу, орендувати простір для проведення своїх заходів, протестувати свій продукт на спеціальній pop-up-локації.

Валерія Іонан, заступник Міністра цифрової трансформації з питань євроінтеграції, долучилась до відкриття центру в Ужгороді онлайн. «Ми прагнемо побудувати країну підприємців. Крок за кроком ми відкриваємо центри Дія.Бізнес для представників малого та середнього бізнесу всією Україною. Тепер підприємці та всі охочі мешканці Закарпаття можуть отримати безкоштовні онлайн- та офлайн-консультації щодо старту і розвитку власної справи», — заявила Валерія Іонан.

Такі центри підтримки підприємців Дія.Бізнес вже працюють у Харкові, Миколаєві, Одесі, Полтаві, Черкасах у форматі консультаційного стенда та на базі КНУ ім. Т. Шевченка для студентів і майбутніх підприємців. Цього року вже анонсували відкриття в Кривому Розі, Тернополі, Кременчуці, Бучі. Планується відкрити центри Дія.БІзнес у Львові й Запоріжжі, згодом –у кожному регіоні України.