Veloforum 2021 вперше пройде в Ужгороді та трьох містах України онлайн

Міжнародна конференція Veloforum 2021 через пандемію вперше відбудеться онлайн та в чотирьох містах України: основна програма в Ужгороді та хаби в Одесі, Бердянську і Краматорську. Темою конференції, яка пройде 17-19 вересня, є велотуризм.

Veloforum – це єдина конференція в Україні на перетині транспортної політики, сталого місцевого розвитку і громадянського суспільства. Цього року подія проходить під гаслом «Велотуризм – запорука сталого розвитку територій». Протягом трьох днів в Ужгороді будуть лекції, презентації досліджень, дискусії, воркшопи за участю понад 50 експертів та експерток з України та світу, а також екскурсії та кіно.

Метою конференції є поширити кращі практики велотуризму в Україні та за кордоном, актуальний досвід українських міст у розвитку велоінфраструктури, новини національного законодавства про велотранспорт і сучасні рішення для розвитку сталої мобільності. Програма конференції доступна на сайті.

Аудиторіями Veloforum 2021 є представники та представниці інституцій місцевої влади, містопланування та транспортної інфраструктури, бізнесу, громадського сектору та студентства з усієї України. Для перегляду подій Veloforum 2021 онлайн просимо зареєструватися. [1]

Veloforum 2021 відбудеться в Ужгороді як частина транскордонного проєкту «Bike AcceNT: велосипедна доступність об’єднує території». Проєкт реалізується Центром соціальних та ділових ініціатив (Яремче), Агентством сприяння сталому розвитку Карпатського регіону «ФОРЗА» (Ужгород) у партнерстві з Пряшівською Велосипедною Групою Костітряс (Словаччина) та співфінансується ЄС в рамках Програми транскордонного співробітництва Європейського Інструменту Сусідства Угорщина Словаччина-Румунія-Україна. Співорганізаторами події є Ужгородська міська рада та U-Cycle (ГО «Асоціація велосипедистів Києва»), яка проводить Veloforum в Україні з 2008 року. Хаби в трьох містах України проходять за підтримки Фонду ім. Гайнріха Бьолля, Бюро Київ — Україна. Партнерами Veloforum 2021 в Ужгороді є Egis Ukraina, Shtefanyo V&V, Varosh Hlib і Закарпатський пряник. Інформаційним партнером є онлайн-путівник Закарпаттям та його містами Varosh.

Проєкт «Bike AcceNT: велосипедна доступність об’єднує території» виконується Центром соціальних та ділових ініціатив (Україна) у партнерстві з Пряшівською Велосипедною Групою Костітряс (Словаччина), Агентством сприяння сталому розвитку Карпатського регіону «ФОРЗА» (Україна), селом Птрукша (Словаччина) та співфінансується ЄС в рамках Програми транскордонного співробітництва Європейського Інструменту Сусідства Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 2014-2020 Офіс проєкту: вул. Свободи, 264, м. Яремче, Івано-Франківська обл., 78500, Україна, тел./факс: +38 03434 2 27 46, електронна адреса. [2] Контакти [3] для ЗМІ, 0677572528, Кирило Лойко. Проєкт «Bike AcceNT: велосипедна доступність об’єднує території» виконується Центром соціальних та ділових ініціатив (Україна) у партнерстві з Пряшівською Велосипедною Групою Костітряс (Словаччина), Агентством сприяння сталому розвитку Карпатського регіону «ФОРЗА» (Україна), селом Птрукша (Словаччина) та співфінансується ЄС в рамках Програми транскордонного співробітництва Європейського Інструменту Сусідства Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 2014-2020 Офіс проєкту: вул. Свободи, 264, м. Яремче, Івано-Франківська обл., 78500, Україна, тел./факс: +38 03434 2 27 46, електронна адреса [4].

[1] https://bit.ly/3v4lY7n

[2] https://varosh.com.uaoffice@csbi.org.ua

[3] https://varosh.com.uakyrylo.loiko@forza.org.ua

[4] https://varosh.com.uaoffice@csbi.org.ua