Письменник з Закарпаття Василь Шкіря став лауреатом премії імені Василя Юхимовича

Заголовок

Письменник Василь Шкіря став лауреатом Всеукраїнської літературно-мистецької премії імені Василя Юхимовича за пригодницько-фентезійний детектив для дітей "Бітанга". Його нагороджено дипломом, нагрудним знаком та цінним подарунком. Про це повідомляє Василь Кузан, голова Закарпатської обласної організації Національної спілки письменників України.

Це не перша нагорода письменника з Іршави. Свого часу він був удостоєний міжнародної премії імені Володимира Кобилянського та обласної − Федора Потушняка, був дипломантом конкурсу "Книжкова толока-2014". Він автор книг "Сльоза лелеки", "Як Осел вогонь сховав", "25 казочок для маленьких діточок", "Розбиті серця", ""Візок казок", "Король жебраків", "Небезпечна краса", "Михайлик – Насміхайлик", "Майстер – Нехай", "Пригоди Поштарика", "Чорна кішка з червоною пов’язкою та порожнім відром", "Житіє Зайчика-Контрабандиста", "Ранок вечора мудріший" та ін.

Василь Шкіря народився у с.Загаття, що на Іршавщині. Закінчив факультет журналістики Львівського державного університету імені Івана Франка. У районній газеті "Нове життя" працює із 1980 року. Обіймаючи різні посади, намагався глибоко пізнати людські характери і вивчити усі проблеми жителів гірських населених пунктів з їхніми радостями і печалями, неповторними характерами і долями.