Закарпатські патрульні перевіряють дороги та знаки на них

Про Захід

На території Закарпатської області патрульні розпочали практичний етап щорічного осіннього комісійного огляду вулично-шляхової мережі

Практичний етап осіннього комісійного огляду триватиме до 1 листопада. Перевірка проводиться з метою визначення стану експлуатаційного утримання вулично-шляхової мережі після закінчення літнього сезону.

Цього року огляд відрізнятиметься від попередніх, адже для нього інспектори використовуватимуть дорожні лабораторії інструментальної перевірки стану утримання вулично-дорожньої мережі.

За допомогою обладнання лабораторії патрульні зможуть з точністю перевірити рівність проїзної частини, коефіцієнт зчеплення, ухили проїзної частини, світлоповертальну спроможність дорожньої розмітки, а також визначати відстань видимості дороги, освітленість і яскравість дорожнього покриття та дорожніх знаків.

Виявлені під час перевірки недоліки патрульні фіксуватимуть в актах огляду та видаватимуть вимоги (приписи) відповідальним особам за утримання автомобільних доріг, вулиць та залізничних переїздів для їхнього усунення.

Запис Закарпатські патрульні перевіряють дороги та знаки на них спершу з'явиться на Про Захід.