На одній з центральних вулиць Мукачева заборонили зупинку авто - встановлено нові знаки (ФОТО)

Голос Карпат

У Мукачеві встановлено нові дорожні знаки по вул. Валенберга, що розташовується в центральній частині міста.Як зазначили у тутешньому Управлінні муніципальної інспекції, дія знаку починається з моменту його встановлення відповідними службами і припиняється тільки в тому випадку, якщо дорожній знак було демонтовано або тимчасово закрито при здійсненні робіт, які унеможливлюють дотримання вимог дії дорожнього знаку.

Водночас, згідно з чинним законодавством, будь які дорожні знаки мають бути розташовані так, щоб їх добре бачили учасники дорожнього руху як у світлий, так і в темний час доби, була забезпечена зручність експлуатування і обслуговування, а також було неможливе їх ненавмисне пошкодження. При цьому вони не повинні бути затулені від учасників дорожнього руху будь-якими перешкодами (зеленими насадженнями, щоглами зовнішнього освітлення тощо). Під час розташування дорожніх знаків повинна бути забезпечена спрямованість інформації, яку вони передають, тільки до тих учасників руху, для яких її призначено.

Слід також відзначити, що відповідно до чинних Правил дорожнього руху, знаком 3.34."Зупинку заборонено" забороняються зупинка і стоянка транспортних засобів, крім таксі, що здійснює посадку або висадку пасажирів (розвантаження чи завантаження вантажу).

Не поширюється дія знака:- на транспортні засоби, що рухаються за встановленими маршрутами;- за наявності під ним таблички на водіїв з інвалідністю, що керують мотоколяскою або автомобілем, позначеними розпізнавальним знаком «Водій з інвалідністю», на водіїв, які перевозять пасажирів з інвалідністю, за умови наявності документів, що підтверджують інвалідність пасажира (крім пасажирів з явними ознаками інвалідності).

Зона дії знака від місця встановлення до найближчого перехрестя за ним, а в населених пунктах, де немає перехресть, — до кінця населеного пункту. Дія знака не переривається в місцях виїзду з прилеглих до дороги територій і в місцях перехрещення (прилягання) з польовими, лісовими та іншими дорогами без покриття, перед якими не встановлено знаки пріоритету.Дія знака поширюється лише на той бік дороги, на якому він встановлений.Зона дії знака може бути зменшена табличкою на початку зони дії, а також установленням у кінці його зони дії дублюючого знака з табличкою ..Знак може застосовуватися разом з розміткою 1.4, при цьому зона його дії визначається за довжиною лінії розмітки.Також дія знаку 3.34 може бути відмінена встановленням, в кінці зони його дії, знаку .

Нагадаємо, За паркування автомобілів на центральних вулицях Мукачева треба буде платити.