Як у Мукачеві відзначили День захисників та захисниць України (подробиці)

Оперативна Україна інфо

Вчора, 13 жовтня, у Мукачеві у Клубі військового містечка №13 відбулися урочистості до Дня захисників та захисниць України.

Про це повідомляє “Оперативна Україна інфо”.

На заході з вітальними словами виступлять ТВО командира військової частини А1556, полковник Денис Чаюк, народний депутат України, голова Закарпатської організації політичної партії “Слуга Народу” Микола Тищенко, депутата ВРУ Михайло Лаба та голова Закарпатської облради Олексій Петров, міський голова Андрій Балога, єпископ Ужгородський і Закарпатський Варсонофій (Руднік), владика Ніл Лущак Мукачівської греко-католицької Єпархії, голова Закарпатської ОДА Анатолій Полосков, голова Мукачівської РДА Едгар Токар та інші.

Голова Закарпатської організації політичної партії “Слуга Народу” Микола Тищенко зазначає, що він з нагоди свята завітав зі своєю командою до місцевої 128-ї бригади:

“Це наша сила та міць. Дух боротьби та Незалежності України. Вони захищають кордони нашої держави на Сході, протистоять збройній агресії. Це ті люди, які поставили у пріоритет щасливе майбутнє України. З нагоди свята ми домоглися виділення субвенції чотирьом родинам бійців з інвалідністю ІІ групи ( з Мукачева), яку вону отримали внаслідок війни (Андріїв І.М., Пацьо В.М., Пухніченко А.В., Терпелюк О.Д.) для погашення грошової компенсації за їхнє житло. Більш того, беру це питання на особистий контроль, щоб уже наступного року збільшити виділення коштів на житло учасникам АТО. Вічна пам’ятать, хто поклав своє життя за Україну та українців. І велика подяка кожному, хто захищає нашу державу у Збройних силах, хто працює заради безпеки України”.

Також він зазначив, що разом з командою передав у частину сучасну та потужну снайперську гвинтівку. А від Української асоціації футболу подарували м’ячі з підписами гравців нашої збірної.

На завершення ж зустрічі для присутніх відбулася концертна програма за участі відомої української співачки Наталії Валевської.

Юрій Іванов