Ужгородська швейна фабрика відзначила 75 років

Prozak

«Це, безумовно, і заслуга керівника – пані Мирослави, яка все професійне життя присвятила саме фабриці», – сказав Ігор Іванович і нагадав, що цього року до Дня Ужгорода депутати міськради проголосували за присвоєння Мирославі Каламуняк звання Почесного громадянина Ужгорода. Сьогодні їй Ігор Фартушок вручив грамоту Ужгородської міської ради.

Багато гостей, партнерів, зокрема і закордонних, нині вітали працівників Ужгородської швейної з ювілеєм. Народна депутатка України Іванна Климпуш-Цинцадзе відзначила, що в Україні дуже мало підприємств можуть похвалитися такою довгою історією та ще й сьогодні продовжують працювати і бути серед лідерів.

Директорка Мирослава Каламуняк наголосила, що зараз на фабриці працює 300 робітників, це в основному жінки. Підприємство успішно пережило крах економіки Радянського Союзу, девальвацію, банкрутство навіть потужних закордонних замовників. «І зараз нам непросто в нинішніх світових та українських умовах, через пандемію, але ми постійно вчимося, впроваджуємо нове – кілька років тому міжнародний сертифікат якості виробництва, зараз уже другий рік працюємо над впровадженням ощадного виробництва, – сказала Мирослава Михайлівна.

Директорка привітала тих, хто нещодавно приєднався до колективу, подякувала всім, хто трудиться, а здебільшого це працівники зі стажем у кілька десятків років, запросила на сцену трудівниць, які віддали фабриці понад півстоліття і продовжують працювати, вручила їм цінні подарунки.

Представили на ювілейних урочистостях і показ мод від торгової марки Ужгородської швейної фабрики – «Парада».