В Домбоках створять школу для дітей з особливими освітніми потребами

depo.ua

На Розширеному засіданні постійної комісії з питань освіти, науки, культури, духовності... Закарпатської обларади йшлося про створення в області спеціального загальноосвітнього закладу для дітей з інтелектуальними порушеннями, яке пропонується до розгляду на пленарному засіданні четвертої сесії облради. Про це Depo.Закарпаття повідомили в Пресслужбі Закарпатської облради.

Проаналізувавши ситуацію, фахівці запевняють, що найкращою локацією для такого закладу є приміщення, у якому наразі розташовується філія "Едельвейс" Закарпатського центру туризму, краєзнавства, екскурсій і спорту, що знаходиться у селі Домбоки Мукачівського району.

Тут збережений колектив фахівців, які можуть виконувати свою роботу, а у пристосованих приміщеннях можна організувати декілька класів, у залежності від того, скільки батьків захоче віддати на навчання туди своїх діток.

Департамент освіти підготував проєкт рішення "Про створення Домбоківської спеціальної школи І – ІІ ступенів Закарпатської обласної ради", який підтриманий профільною комісією.

Читайте також: Знову останні в Україні: За рейтингом ЗНО Закарпаття найгірше з усіх областей країни.