Новим головою Закарпатської облради став Володимир Чубірко

depo.ua

У четвер, 25 листопада, Закарпатська обласна рада таємним голосуванням обрала нового голову.

Ще до офіційного оприлюднення результатів про це повідомляє Depo.Закарпаття з власних джерел в обласній раді. В бюлетені для голосування була лише одна кандидатура – представника локальної політичної партії "Рідне Закарпаття" Володимира Чубірка. Інші фракції відмовилися висувати власних кандидатів.

За Чубірка віддали свої голоси 37 із 64 депутатів облради, це представники фракцій "Рідного Закарпаття", "Команди А.Балоги", "Батьківщини", "Європейської солідарності" та ОПЗЖ. Угорська фракція "ТУКЗ" на початку засідання заявила, що не голосуватиме за питання сьогоднішньої сесії, однак готова взяти участь у широкій коаліції в майбутньому. Ще дві фракції облради – "Слуги народу" та "За майбутнє" – залишилися в опозиції, вони теж не брали участь у голосуванні.

В.Чубірко мешканець Ужгорода, підприємець, директор ТОВ "Росток", йому 45 років. Нинішній голова вже очолював Закарпатську обласну раду короткий період – із жовтня 2014 року й до кінця каденції VI скликання (трохи більше року).

Нагадаємо, що 28 жовтня та 15 листопада Закарпатська обласна рада двічі відправила попереднього голову, представника "Слуг народу" Олексія Петрова у відставку.