В Закарпатській облраді депутати обрали заступників голови облради

UA: Cуспільне мовлення

У Закарпатській облраді 25 листопада обрали нових заступників голови Закарпатської обласної ради: Андрія Шекету та Василя Дем‘янчука. Про це розповіла кореспондентка Суспільного з місця події.

На сесії новообраний голова облради Володимир Чубірко вніс кандидатури Андрія Шекети ("Батьківщина") на посаду першого заступника голови обласної ради, а Василя Дем'янчука ("ЄС") - на посаду заступника голови ради. Голосування згідно процедури - таємне. Для обрання заступників необхідно отримати не менше 33 голоси депутатів обласної ради. В залі було зареєстровано 44 депутати.

Запропоновані кандидатури підтвердили. За Андрія Шекету проголосувало 37 депутатів. Василь Дем‘янчук набрав 36 голосів.

Що декларує Андрій Шекета

Андрій Андрійович Шекета — голова Міжгірської районної державної адміністрації (2014 р.), депутат Закарпатської обласної ради з грудня 2020 по липень 2021 років.

У своїй щорічній декларації Андрій Шекета зареєстрував заробітну плату за основним місцем роботи — 548 тис грн. У власності декларанта дві квартири в Ужгороді загальною площею в 50 та 74,6 м.кв. а також будинок загальною площею в 93.4 м.кв. а також автомобіль Hyundai Accent.

Що декларує Василь Дем’янчук

Василь Демянчук займав посаду голови Тячівської РДА з 2015 по 2019 роки.

Декларує: 3 земельні ділянки, 2 будинки та гараж. Є власником трьох автомобілів. Задекларував понад 60 тисяч заробітної плати. Має на рахунках 50 тисяч грн., 4 тисячі доларів і 4 тисячі євро.