В Ужгороді приватні перевізники зробили "сюрприз" пільговикам: як реагують жителі (ВІДЕО)

Голос Карпат

Про це 25 листопада Суспільному повідомив голова асоціації перевізників міста Олексій Куля. Наразі в Ужгороді скористатися пільговим проїздом можна тільки комунальним громадським транспортом, каже директор "Ужгородського муніципального транспорту" Віталій Готра.

Водій сьомого маршруту Йосип каже, його керівництво дало вказівку, що з 25 листопада безкоштовними перевезеннями пільговики не можуть скористатися.

"Дехто з розумінням (ставиться, — ред.), дехто скандалить, люди є люди, але кожен свою думку висловлює", — сказав водій.

Ужгородка Маргарита Богданова громадським транспортом користується майже щодня. Каже: тепер доведеться ходити пішки. "Вісім гривень, знаєте, забагато, але що ти зробиш", — сказала вона.

У комунальних автобусах пільговиків продовжують перевозити безоплатно, каже директор "Ужгородського муніципального транспорту" Віталій Готра.

"У звичному режимі працюємо. Є невелике збільшення пасажиропотоку, але воно не значне. Обслуговуємо 18, 20, 22, 24, 38 маршрут. Пільговиків ми возимо так, як і возили вчора, так будемо возити і завтра, і сьогодні", — пояснив він.

Питання про відшкодування за пільгові перевезення приватним перевізникам Ужгорода вирішуватимуть на засіданні бюджетної комісії, яка, за словами прессекретарки міськради Алли Кохан, засідатиме 26 листопада.

Нагадаємо, завтра частина ужгородців залишиться без води: відомо, де і на скільки