На Закарпатті лісівники розпочали активний сезон підгодівлі диких тварин

Укрінформ

Про це повідомляють на офіційному сайті Закарпатського обласного управління лісомисливського господарства, передає Укрінформ.

Найбільш активний сезон зимових підгодівель припадає на січень, коли земля покривається достатнім шаром снігу. З настанням сніжної зими добування їжі для тварин стає важким процесом, відтак, тварини спускається ближче до підніжжя гір, де розташовані спеціальні годівниці.

Підкормлюють тварин у лісах на спеціально створених майданчиках. Тут розвішують кормові віники, у годівниці викладають сіно, насипають кукурудзу, овес, жолуді, викладають сіль.

Викладання корму проводиться в місцях концентрації тварин, де вони почувають себе вільно. Відвідують місця підгодівлі олень благородний, козуля європейська, свиня дика та заєць-русак.

«Зміцнення кормової бази сприяє не лише збільшенню чисельності дичини, але і покращує умови мешкання видів, стримує їх від міграцій, служить засобом, що допомагає концентрувати тварин у певних місцях. Підгодівля диких звірин сприяє успішній перезимівлі та дозволяє привести навесні здорове молоде покоління», - повідомляють в Закарпатському обласному управлінні лісомисливського господарства.

У Брустурянському та Мокрянському лісомисливських господарств, що знаходяться у гірській частині Закарпатської області, підгодівля тварин триває понад 90 днів.

Фото: Закарпатське обласне управління лісомисливського господарства