Рік лише почався, а порушників назбиралось уже майже тисяча: про які порушення йдеться

Голос Карпат

Повідомляє інформацію відділ комунікації поліції Закарпаття.

Працівники поліції щодня проводять перевірки десятків суб’єктів господарювання та вже склали більше 800 адміністративних протоколів та постанов за неналежний рівень дотримання карантинних обмежень, у тому числі – за відсутність сертифікатів про вакцинацію чи довідок про результати плр-тестування. Робота в цьому напрямку триває

Працівники поліції всіх районів Закарпаття безперервно стежать за дотриманням громадянами необхідних карантинних норм. Рейдові групи перевіряють суб’єкти господарювання на наявність у персоналу закладів необхідних сертифікатів про вакцинацію, довідок про результати плр-тестів, а також стежать за дотриманням закарпатцями маскового режиму.

Йдеться про заклади побутового обслуговування населення, заклади харчування, ринки, торгово-розважальні центри, готелі, кав’ярні на всій території області.

Результатом роботи таких спеціалізованих рейдових груп в період з 1 по 11 січня поточного року стали 812 складених на порушників адміністративних матеріалів. Із них – понад 80 протоколів за частиною 1 статті 44-3 КУпАП та близько 730 постанов за частиною 2 цієї ж статті.

Порушникам передбачені штрафи: за відсутність необхідної COVID-документації – від 17 до 34 тисяч гривень, і за недотримання маскового режиму – від 170 до 255 гривень.

Поліцейські звертаються до краян із проханням відповідально ставитися до здоров’я свого та оточуючих, а також неухильно дотримуватися всіх карантинних обмежень та бути законослухняними.

Нагадаємо, На Закарпатті викрили незаконну вирубку лісів на 2 мільйони