"Укрзалізниця" відновила рух ранкової електрички "Жмеринка – Київ": У селі Гніванської громади святкують перемогу

Сьогодні, 8 червня, на вимогу жителів Могилівки Гніванської громади відновлено рух ранкової еоектрички "Жмеринка – Київ".  Про це на своїй ФБ-сторінці повідомив колишній староста сіл Могилівка і Демидівка, а нині працівник Вінницької ОДА Юрій Мельник, передає Depo.Вінниця.

"Їдемо на роботу відновленою ранковою електричкою! На зупинковому пункті "Могилівка" Південно-Західної залізниці нарахував не менше трьох десятків пасажирів. На станції Гнівань в електричку сідає не менше пів сотні мешканців нашої малої столиці – центру територіальної громади... Настрій в усіх піднесений, можна сказати навіть святковий. Пасажири в електричці обіймаються, як рідні, адже дехто не бачився цих два місяці, коли електричка не курсувала. Добре їх розумію. Адже пригадалось своє – саме в електричці, точніше, по дорозі до неї зустрів свою долю, свою дружину, з якою поєднали два своїх життя навіки... А скільки друзів прибавилось у моєму списку порахувати не реально... От як можна було скасувати електричку, де люди зустрічаються як рідні, де єднаються їхні долі, де стають друзями... Жартую звісно, але це дійсно так", – пише Мельник.

Могилівчани боролися за відновлення руху електрички, стукаючи в усі двері. Їх гаряче підтримували вінничани, які мають дачі  в цій мальовничій місцевості.

"Подія, що відбулась сьогодні дійсно заслуговує на увагу. Адже транспортне сполучення населених пунктів декількох територіальних громад зокрема Жмеринської, Гніванської, Вінницької і Калинівської міських та Лука-Мелешківської і Агрономічної сільських є вкрай необхідним для тих, хто доїжджає у Вінницю на роботу, на навчання, на службу... Здоровий глузд та небайдужа позиція мешканців сіл Могилівки, Демидівки та Яришівки, зусилля депутатів перемогли", – радіє Мельник.

Значну роль в успіху справи Юрій Мельник відводить засобам масової інформації, які поширювали повіомлення на цю тему, коментували подію і записували історії.

"Дякуємо вам дорогі наші медійники, що ви були з нами. Дякуємо усім. Це наша спільна перемога. Разом ми – сила", – пише Мельник.

Нагадаємо, ще в середині травня "Укрзалізниця" обіцяла відновити рух електрички "Жмеринка - Київ", але тоді не було вільного потяга.