У Вінниці вчитимуться психологічним технікам відновлення власного ресурсу

Захід проходитиме у форматі бесіди з психологом, під час якої учасники зможуть самостійно спробувати декілька практик.

Літо – час нових можливостей і вражень, проте, водночас, для багатьох це період високого навантаження і напруги: підготовка до сесії під час навчання або купа дедлайнів на роботі перед відпусткою. В таких умовах доволі важко зберегти гарний психологічний стан і знайти для себе джерела фізичного та емоційного відновлення.

Активісти млодіжного об'єднання «Студентське Братство Вінниччини» проявили ініціативу і вирішили розглянути це питання креативно. Адже всім нам іноді не завадить бесіда з психологом – так званий «Ресурс time» – саме її і організовують.

«Захід проходитиме в курсі арт-терапії та позитивної психології. Розбиратимемо тему ресурсу та техніку на його відновлення.Також – створимо свою власну «мандолу», – зазначають в анонсі.

Вестиме бесіду сертифікована психологиня Крістіна Курій, яка водночас є активісткою «Студентського Братства Вінниччини». Спікерка вже не один місяць вивчає психологію та застосовує свої знання на практиці, тому готова поділитись ними з тими, хто цього потребує.

Захід відбудеться вже 10 червня о 18:00 в хабі «Місто змістів», що знаходиться за адресою вул. Пушкіна,11. Так як кількість місць обмежена, необхідно заповнити анкету за посиланням. Організатори також зазначають, що збирають внесок у розмірі 35 грн на каву-чай і печиво, щоб вечір у компанії психолога проходив ще приємніше.

Нагадаємо, один з кращих фотографів світу був родом з Вінниччини.

Щоб отримувати новини вчасно, підписуйтесь на наш Телеграм-канал.

Фото: надані організаторами.