У Вінниці створюють програму національно-патріотичного виховання дітей і молоді

У Вінниці триває створення Комплексної програми національно-патріотичного виховання дітей та молоді Вінницької МТГ на 2021-2023 роки. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на пресслужбу Вінницької міської ради.

У проєкті документу, обговорення якого відбулося вчора, 7червня, визначено тематичні заходи: тренінги, семінари, квести, конкурси, екскурсії, благодійні акції на підтримку ветеранів війни та воїнів АТО/ООС, зустрічі з учасниками Революції Гідності, прем'єрні покази художніх та документальних фільмів вітчизняних режисерів, творчі зустрічі з режисерами та акторами та багато іншого.

Як повідомила заступниця міського голови Галина Якубович, створення програми ініціювали громадські організації. Після обговорення проєкт буде обговорено на засіданні виконкому, потім – на сесії міської ради.

Серед пріоритетних завдань програми – формування української громадянської ідентичності, військово-патріотичне виховання, співпраця органів державної влади та органів місцевого самоврядування з інститутами громадянського суспільства.

Один з напрямів майбутньої програми – "Формування науково-методологічних і методичних засад національно-патріотичного виховання" – спрямований на розширення туристично-краєзнавчої роботи, спрямованої на відродження національних традицій, вивчення історії рідного краю та проведення туристично-краєзнавчих екскурсій.

Заплановано й прем'єрні покази художніх та документальних фільмів вітчизняних режисерів, творчі зустрічі з режисерами та акторами, тематичні виставки, літературні вечори, презентації книг, зустрічі з авторами.