У Вінниці нарешті завершують будівництво нового корпусу лікарні швидкої допомоги

Завершується будівництво нового корпусу Вінницької міської клінічної лікарні швидкої медичної допомоги. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на "ВІТА ТБ".

В лікарні діє міський травмпункт і саме сюди приводять усіх потерпілих у ДТП, бійках і стрілянинах, під час ожеледиці. Територія обслуговування – 100 кілометрів в радіусі від Вінниці.

У проєкті будівлі враховано новітній досвід провідних клінік Європи.

Нагадаємо, новий корпус лікарні обіцяли добудувати торік восени, але в листопаді над будівництвом нависла загроза замороження через борги уряду перед будівельниками. Щоб врятувати ситуацію, нааприкінці жовтня минулого року з бюджету Вінниці на завершення побудови нового корпусу лікарні ШМД в якому планують відкрити відділення екстреної (невідкладної) медичної допомоги, виділили 29 мільйонів гривень.

Додамо, що будівництво розпочато у 2017 році, через деяктй час Уряд відмовив Вінниці у фінансуванні будівництва та закупівлі обладнання для нової лікарні "швидкої допомоги", що раніше було передбачено в межах фонду соціально-економічному розвитку. Фінансуються роботи з коштів державного та міського бюджетів.