У Вінниці стартував сезон роботи пришкільних таборів (Фото)

З 8 червня у Вінницькій міській територіальній громаді стартує робота пришкільних таборів. Всього працюватиме 33 заклади. До 25 червня відпочити встигнуть 5300 дітей. 

Про це повідомляють у Вінницькій міській раді.

Після річної перерви у Вінниці знову відкрили свої двері пришкільні табори. Працюватимуть вони і на базі загальноосвітніх закладів новоприєднаних територій: Вінницько-Хутірський, Гавришівський, Писарівський ліцеї та Щітецька гімназія. Серед запланованих розваг для дітей - екскурсії, різноманітні конкурси, квести, флешмоби та спортивні змагання.

Цього літа через епідемію коронавірусу робота пришкільних таборів відрізнятиметься від попередніх років. Діятимуть певні обмеження для безпеки перебування дітей у таборах. На територію табору заборонений вхід стороннім. А більшість заходів відбуватимуться не в приміщенні, а на вулиці.

"Ми не можемо цього сезону проводити розважальні масові заходи за участі сторонніх людей. Вчителі самі організовуватимуть усю програму. Але щоб урізноманітнити дозвілля дітей – вони відвідають аквапарк на базі спорткомплексу "Маяк", а також дитячу виставу в театрі ім. Садовського. На це вже виділені кошти з бюджету міської громади", - розповіла начальник відділу виховання та позашкільної роботи департаменту освіти міської ради Наталія Перекрестенко.

Відзначимо, що у серпні 36 дітей-переможців Всеукраїнських олімпіад, турнірів, конкурсів Малої академії наук та 4 педагоги будуть відпочивати та навчатись у "Літній школі", яка уже більше 30 років працює під керівництвом Заслуженого учителя України Юрія Пасіхова