У Вінниці привітали жінку, якій виповнилось сто років

8 червня свій 100-річний ювілей відсвяткувала вінничанка Надія Дмитрівна Луцишина. Іменинницю привітали представники департаменту соціальної політики. Вони передали вітання ювілярці від міського голови та виконавчого комітету, вручили Почесну грамоту та грошову премію.

Надія Дмитрівна народилася в селі Крищинці Тульчинського району. Близько десяти років пропрацювала у колгоспі. А після закінчення Вінницького торговельного технікуму майже 30 років пропрацювала в універмазі продавцем.

Надія Дмитрівна – вдова. Її чоловік – заслужений майстер України по кераміці та гончарству Олексій Григорович Луцишин. Подружжя виховало сина, він, як і батько, займається творчістю. Чоловік організовує виставки та керує кількома художніми колективами.

«Наша іменинниця має чудову родину, сина, двох онуків та двох правнуків.  Це уже десята вінничанка, яка святкує 100-літній ювілей цього року. Хочу зазначити, що у нас є традиція, коли ми вітаємо усіх наших поважних ювілярів  від імені усієї нашої громади, для людей завжди важлива увага», – розповіла директорка департаменту соціальної політики міської ради Валентина Войткова.