На Вінниччині чоловіка засудили до 11 років в’язниці за зґвалтування племінниці

Ямпільський районний суд виніс вирок 29-річному чоловікові, який зґвалтував малолітню племінницю. Про це повідомляє Depo.Вінниця  з посиланням на NаПарижі.

У вироку йдеться про те, що чоловік не заперечував своєї провини, але каже, був у безпорадному стані. Злочин він скоїв у червні минулого року. Дівчинку він покликав до себе додому, пообіцявши їй батарейки дод планшета. Натомість поклав дитину на ліжко і зґвалтував.

Після цього він злякався, а дівчинка побігла додому. Там бабуся побачила, що дитина закривавлена, але, поки родина зверталась поліції, мама підозрюваного встигла випрати білизну внучки.

Обвинувачений каже, що йому потемніло в очах і що потім сталося, він не пам’ятає, а до тями прийшов уже тоді, коли його палець був у крові.

Дитину виховують бабуся з дідусем, мама померла. За словами дідуся, раніше його син залишався з дітьми, не ображав їх, водив до дитячого садка. Інколи випивав, але не зловживав спиртним. Того ж дня він був нетверезим. У сільраді розповіли, що чоловік ніде не працює, зловживає алкоголем та веде аморальний спосіб життя.

У результаті суд визнав чоловіка винним та призначив йому 11 років ув’язнення.

Нагадаємо, у Вінниці до 13 років ув'язнення засудили ґвалтівника дитини.