На Вінниччині сформували нову громадську раду

Вчора, 9 червня в обласній державній адміністрації провели установчі збори, на яких сформували нову громадську раду при обласній державній адміністрації. Про це повідомляє Інформаційна Вінниччина з посиланням на Вінницьку обласну державну адміністрацію.

Сама діяльність громадської ради здійснюється відповідно до Типового положення про громадську раду при міністерстві, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010 року № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики».

Також варто наголосити, що дана рада при обласній державній адміністрації  – це тимчасовий орган, завдяки якому громадськість не тільки допомагає у реалізації державної та регіональної політики, а ще здійснює громадський контроль та взаємодіє з облдержадміністрації, яка враховує їхні побажання при формуванні та реалізації політики.

Відповідно до Типового положення, завдяки рейтинговому голосуванню обрали 35 нових члені громадської ради при обласній державній адміністрації. Протягом 30 календарних днів новостворений склад та положення про раду затвердять відповідним розпорядженням Голови обласної державної адміністрації. Згодом його опублікують на офіційному вебсайті обласної державної адміністрації.

Забезпеченням роботи та поширенням інформації про діяльність громадської ради займається Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю обласної державної адміністрації.

Нагадаємо, закон земельної децентралізації набув чинності.

Щоб отримувати новини вчасно, підписуйтесь на наш Телеграм-канал.

Фото: vin.gov.ua.