У Калинівці монтують стіну пам’яті полеглих воїнів

У Калинівці на центральній площі міста колишню дошку пошани замінюють на стелу пам’яті полеглих героїв російсько-української війни. Про це повідомляє Depo.Вінниця  з посиланням на пресслужбу Калинівської міськради.

Із такою ідеєю виступило Об’єднання учасників бойових дій та патріотів України, а міська рада взяла на себе витрати з виготовлення проектно-кошторисної документації та встановлення стіни.

"У березні минулого року члени нашої громадської організації ухвалили рішення встановити у Калинівці стіну пам’яті полеглих героїв. Ми звернулися з проханням до міської ради виділити нам місце для встановлення стіни і нам запропонували територію, де була районна дошка пошани. А потім ми оголосили творчий конкурс дитячих малюнків "Стіна пам’яті", у якому взяли участь 39 школярів. Перемогу здобув малюнок учениці ЗОШ № 3 Калинівки Дар’ї Калини", - розповів голова Об’єднання учасників бойових дій та патріотів України Сергій Говоруха.

Складатиметься стіна пам'яті із двох стел. На одній буде малюнок переможниці конкурсу, а на другій - світлодіодний екран, де транслюватиметься інформація про загиблих героїв Калинівщини. Вартість монтажу стели складає 195 715 гривень.

Нагадаємо, у Тростянці відкрили Стелу пам’яті загиблим та померлим землякам-АТОвцям.