Вінницьким військовим медикам подарували пів тисячі наукових книг (ФОТО))

Заслужений діяч науки і техніки України Антоніна Нагорна подарувала Військово-медичному клінічному центру Центрального регіону частину зі своєї наукової бібліотеки. Про це повідомляє Інформаційна Вінниччина за посиланням на Vinbazar.com.

Член кореспондент Академії медичних наук, докторка медичних наук та  професорка передала закладу понад пів тисячі наукових праць та книг. За свої роки вона зібрала багато книг та вирішила віддати деякі з них бібліотеці Військово-медичного клінічного центру Центрального регіону.

Також Антоніна Нагорна засновниця української наукової школи фахівців із питань гігієни, соціальної гігієни, професійного здоров’я працівника. Вивчала і досліджувала проблем з демографією та професійних захворювань.

Багато книг, які вона передала для клінічного центру стосуються демографічних питань, гігієни праці та профпатологій, інфекційних захворювань. Також професорка подарувала словники медичної термінології. Один з них – «Ілюстрований медичний словник Дорланда». Його вважають найбільшим українсько-англійським ілюстрованим медичним словником, адже містить 120 000 термінів та охоплює термінологічні поняття з усіх розділів медицини, фармації, ветеринарії та інших галузей знань, дотичних до медицини. Окрім цього, вона надала автореферати та деякі кандидатські та докторські роботи своїх учнів.

Нагадаємо, оновлюється поліклініка вінницької міської лікарні.

Щоб отримувати новини вчасно, підписуйтесь на наш Телеграм-канал.

Фото: Vinbazar.com