У Тростянці відкрили першу в області поліцейську станцію

У Тростянці урочисто відкрили першу на Вінниччині поліцейську станцію, де працюватиме поліцейський офіцер громади. Про це повідомляє Depo.Вінниця  з посиланням на відділ комунікації ГУНП в області.

За словами начальника поліції Вінниччина Івана Іщенка, загалом в області заплановано відкрити 55 таких станцій.

"У лютому цього року нами було підписано Меморандуми про співпрацю та партнерство з усіма головами територіальних громад області про реалізацію проєкту "Поліцейський офіцер громади". Відкриттям поліцейської станції у Тростянці ми даємо старт проєкту на Вінниччині", - сказав Іван Іщенко.

У керівництві громади та поліції області переконані, що відкриття станції зробить надання поліцейських послуг місцевим жителям доступнішим та якіснішим.

Станція має робочий кабінет, оснащений усією необхідною комп’ютерною технікою, кімнату для прийому громадян, кухню, кімнату для відпочинку та проживання. Нині поліцейські офіцери громади вже закінчують навчання, невдовзі вони приступлять до виконання своїх обов’язків.

За словами голови Тростянецької селищної ради Людмили Червонецької, поліцейський офіцер буде максимально інтегрований в громаду, цікавитиметься її проблемами, оберігатиме спокій людей.

Нагадаємо, на Вінниччині 59 громад захотіли мати в себе "поліцейських офіцерів".