У Вінниці стартував сезон патрулювання Південного Бугу (Фото)

Відсьогодні, 11 червня, акваторію Південного Бугу охоронятиме муніципальний водний патруль. Вони слідкуватимуть дотриманням правил поводження на воді та штрафуватимуть порушників.

Про це повідомляють у Вінницькій міській раді.

“У Вінниці відновив роботу муніципальний патруль на воді. Під час літнього сезону він охоронятиме акваторію Південного Бугу в межах міста. Минулого літа працівники склали 36 адміністративних протоколів на порушників. Цьогоріч вони також стежитимуть за ситуацією на міських пляжах, чистотою прибережної смуги, дотриманням правил на воді  водіями малих суден та перевірятимуть їхні посвідчення ”, — йдеться у повідомленні.

Водний загін працює у місті вже третій рік поспіль. Для його налагодженої роботи придбали спеціальний катер. В рейдовій  групі перебуватимуть працівники Муніципальної варти, патрульної поліції, а також представники управління морського і річкового транспорту України у Вінницькій області.

У разі виявлених порушень на воді вінничан просять повідомляти до “Ситуаційного центру” за номером 067-410-21-01 або до відділу оперативного реагування “Цілодобова варта” по телефону 15-60.