У Вінниці стартував «Інклюзивний табір для дітей»

У Вінниці триває проєкт «Інклюзивний табір для дітей». Він дозволяє створити інклюзивне середовище, де діти з інтелектуальними порушеннями отримують досвід працювати в команді та набувають якісно нових навичок соціалізації.

«Наш інклюзивний табір KOcamp збирає друзів. Тут діти та дорослі разом створюватимуть атмосферу дитинства, щастя, а головне повне прийняття різноманіття. Адже чи є інвалідність чи її немає, а ти є людиною, і щастя бути поруч. Просто жити, сміятись, дружити, гратися, фантазувати, готувати, проводити час разом. Адже це і є інклюзивне середовище, це там де тобі добре», – каже, керівниця проєкту, голова Вінницького обласного осередку Всеукраїнської громадської організації «Українська спілка інвалідів-УСІ, Олеся Самойленко.

Команда проєкту переконана, що корекційно-розвиткові заняття у рамках проведення таборування покращать фізичний та інтелектуальний стан дітей, у свою ж чергу, батьки дітей отримають досвід як працювати з дітьми дома, а в дітей без порушень у розвитку сформується толерантне ставлення один до одного та після участі в такому таборі вони зможуть поширювати ідеї інклюзії серед своїх друзів та однолітків.