У Вінниці медиків госпіталю ветеранів війни попередили про масове скорочення штату

У Вінниці директор клінічного госпіталю ветеранів війни Валерій Бабійчук попередив про скорочення штату – 160 медиків незабаром можуть залишитися без роботи. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на пресслужбу Вінницької ОДА.

Причина скорочення штату – брак коштів. Про ситуацію в госпіталі сьогодні, 19 липня, говорили під час зустрічі в обласній раді.

"Госпіталь є комунальним, тобто власник – Вінницька обласна рада. А значить керівника закладу призначають депутати обласної ради. Саме до них сьогодні були й адресовані питання представників ветеранських громадських організацій: зупинити звільнення медперсоналу, адже без спеціалістів госпіталь нікому не буде потрібен. АТОвці не повтнні втратити свою лікарню; призначити нового керівника - кризового менеджера; необхідна ревізія фінансів, документації, орендованих площ та медпакетів із Національною службою здоров'я України", – підкреслює голова ОДА Сергій Борзов.

Йдеться про те, що НСЗУ виділяє значні кошти на лікарню, але, наголошує Борзов, у самому госпіталі треба адекватно вносити електронні записи про всіх пацієнтів.

"Тоді заклад не буде втрачати кошти. Якщо торік госпіталь отримував глобальний бюджет від НСЗУ, то у 2021 році – за кількістю зареєстрованою кількістю пацієнтів. Тому медикам треба реально показувати свою роботу", – додає голова ОДА.

"Тиждень, як працює перевірка госпіталя. Департаментом охорони здоров’я ОДА спеціально створена комісія. На прохання ветеранів представник громадської організація теж включений у комісію. Про результати перевірки – обов’язково повідомлю", – обіцяє Борзов.