Незабаром на Вінниччині відбудеться фестиваль «Картоплі по-уланівськи»

В Уланівській громаді, що розташована у Хмільницькому районі, пройде фестиваль «Картоплі по-уланівськи», присвячений місцевій страві. Про це повідомляє Інформаційна Вінниччина з посиланням на Суспільне.

Відбудеться захід 21 серпня в Уланівській сільській громаді вперше. Таким чином хочуть не лише об’єднати громаду, а й популяризувати саму страву.

На фестивалі презентують картоплю по-уланівськи за рецептом Глафіри Дорош усі населені пункти громади. А на виручені кошти, планують встановити пам’ятник картоплі. І зараз, ведеться робота, аби включити рецепт картоплі по-уланівськи до Національного переліку елементів нематеріальної культурної спадщини України.

В програму фестивалю входить проведення кулінарного майстер-класу від зірки телепроєкту "МайстерШеф" Ігоря Місевича і дегустація картоплі по-уланівськи та інших популярних страв. Також творчі презентації сіл, які входять до складу Уланівської сільської громади.

Крім цього, передбачені виступи популярних музичних колективів, музичні та спортивні конкурси, змагання для дітей і дорослих й тематична презентація «Картопля у символіці територіальних громад країн світу».

На гостей також очікують тематичні яскраві фотозони, лаунжзона й міні музей Глафіри Дорош.

Нагадаємо, рецепт картоплі вінничанки можуть визнати нематеріальною культурною спадщиною.

Щоб отримувати новини вчасно, підписуйтесь на наш Телеграм-канал.