"Коцюбинський вдома": У Вінниці триває виставка проєктів, які вийшли у фінал архітектурного конкурсу

У Вінниці визначили фіналістів проєкту "Коцюбинський вдома". Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на пресслужбу Вінницької міської ради.

З квітня по червень 2021 року 18 команд, які подали заявки на участь, виконували завдання першого туру. На перший тур всеукраїнського конкурсу надійшло дев’ять проєктів.

Виставка проєктів діятиме в холі міської ради до 30 липня.

"Абсолютно усі члени журі - а у нас була широка географія: Київ, Харків, Суми – відзначили сміливість муніципалітету у прийнятті просторових рішень за допомогою архітектурного конкурсу. Ми отримали надзвичайно цікаві роботи команд. Зараз вони усі зашифровані і журі не знає, які авторські колективи ховаються за цими проєктами. Те, що зараз представлено на одному планшеті, у вересні буде відображено на кількох, оскільки у другому турі ідеї робіт розкриються більш повно. Кожен проєкт ніс у собі певну ідею, якої не було у конкурентів. Багато уваги було приділено зеленому каркасу і "присутності" Коцюбинського на цій території. Всі роботи унікальні. З нетерпінням чекаємо розгортання історії команд, які пройшли у другий тур", – говорить голова журі, головний архітектор міста, перший заступник директора департаменту архітектури та містобудування міської ради Євгеній Совінський.

Учасники другого туру продовжуватимуть роботу над своїми проєктами ще півтора місяці. Переможця конкурсу визначать у вересні.