Для діток учасників АТО проводять психоемоційне розвантаження у Вінниці

В рамках конкурсу «Бюджет громадських ініціатив» переміг проєкт «Правильний вибір! - курси для дітей учасників бойових дій та загиблих учасників АТО/ООС». Завдяки ньому підопічні більше місяця навчаються на майстер-класах та стають обізнаними в інформаційній грамотності. Про це повідомляє Інформаційна Вінниччина з посиланням на прес службу Вінницької міської ради.

Як зазначає Наталія Добровольська - директорка вінницького міського центру соціальних служб, що мета проєкту «Правильний вибір» - це розвантажити психоемоційний стан дітей учасників бойових дій та загиблих у АТО/ООС. Для цього проводять індивідуальні консультації, тренінги та соціально-педагогічну корекцію. Це допоможе юнакам та дівчатам подолати наслідки травматичних подій.

Також дітям можуть пізнати та вибрати майбутню професію. Наприклад, про перукарство та кулінарію вони дізнаються у Вінницькому вищому професійному училищі сфери послуг. Вже провели 18 занять з інформаційної грамотності, 18 майстер-класів з кулінарії та перукарської справи, й 27 соціально-педагогічних і психокорекційних занять.

Нагадаємо, у Вінницькій територіальній громаді тепер можна отримати «Пакунок малюка».

Щоб отримувати новини вчасно, підписуйтесь на наш Телеграм-канал.

Фото: Вінницька міська рада