Гастрономічно-географічний казус: У Вінниці переплутали прапор Франції з російським триколором

Власників вінницького пабу "Кінь у протигазі" примусили зняти прапор Франції, оскільки переплутали його з російським триколором, а пояснень слухати не захотіли. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на "33-й канал".

Прапор Франції на пабі вивісили під час тижня французької кухні.

"У "Коні" тривають тематичні тижні кухонь країн-учасниць І світової війни… І нині це французькі тижні, французькі страви та смаколики – фрикасе із курки, овочевий рататуй та круасани. Відповідно на фасаді висів прапор Франції, де вертикально маємо три кольори – червоний, білий та синій.І тут прийшла перевірка із вимогою зняти прапор Франції. Пізніше стало відомо, що сусіди написали на нас скаргу. Формально, ми буцімто не маємо права вивішувати прапор інших країн. А фактично сусіди сплутали прапор Франції із російським триколором, де ті самі кольори на прапорі лише в горизонтальних смужках!" – розповів адміністратор "Коня у протигазі" Ярослав.

Тепер у пабі розмірковують, якою може бути реакція на інші прапори. Російський прапор не збиралися вивиішувати, хоч Росія – одна з учасниць Першої світової.