У Вінниці облаштовують майданчик для пляжного волейболу

На пляжі «Хімік» тривають роботи з реалізації проєкту- переможця конкурсу «Бюджет громадських ініціатив» – «Центр пляжного волейболу». Облаштують нову спортивну зону коштом бюджету громади, виділили 1 млн грн.

У Вінницькій міській територіальній громаді цьогоріч реалізовують 17 проєктів, які в 2020 році перемогли у конкурсі «Бюджет громадських ініціатив». Серед них і створення майданчика для пляжного волейболу на «Хіміку». Автор ідеї – Євгеній Саричев.

Будівельні роботи з облаштування майбутнього майданчика розпочались на початку липня.

«Наразі вже провели земляні планувальні роботи, ущільнили ґрунт, влаштували спеціальний екран з геотекстилю, декілька шарів основи з піску. Далі бригада працюватиме над встановленням волейбольних стійок та огородження. Завершити будівництво майданчика планують до кінця серпня», – розповів директор департаменту міського господарства міськради Віталій Місецький.

Розмір волейбольного майданчика 26 на 24 метри. Він буде розділений на дві ігрові зони. Тут одночасно зможуть грати у волейбол 4 команди. Облаштують також трибуну для глядачів.

Конкурс «Бюджет громадських ініціатив» у Вінниці започаткували в 2016 році за ініціативи міського голови Сергія Моргунова. За цей час вже реалізували 61 проєкт. Містяни безпосередньо долучаються до розподілу коштів громади, створюючи проєкти та голосуючи за свої ідеї.